גאים להציע לכם אופק חדש להשקעות בנדל"ן


מה אנחנו עושים
אנחנו עוסקים בייזום ומימון נדל"ן בדגש על פרוייקטים של התחדשות עירונית באיזורי ביקוש. קבלנים וייזמי נדל"ן מגייסים הון מבנקים וגופים פיננסים ומשלמים ריביות גבוהות. אנחנו מגייסים את הכסף ממשקיעים פרטיים גם עם הון עצמי נמוך. בכך אנו חוסכים את העמלות הגבוהות שגופים אלו דורשים מאיתנו מצד אחד, ומצד שני מאפשרים למשקיעים שלנו להשיג תשואות הרבה יותר גבוהות מכל אפיק השקעה סולדי אחר שקיים בשוק.

למה כדאי להשקיע איתנו
אנחנו מאפשרים לכם להנות מהגאות בשוק הנדל"ן בלי לרכוש דירה או להיות חשופים לחוסר הוודאות ששורר כרגע בשוק זה. אך אם זאת ברוב המקרים אנו מציעים תשואות הרבה יותר גבוהות ממה שמשקיע נדל"ן קלאסי שרוכש דירה ומשכיר אותה בשוק בעצמו יכול לקבל. כמובן שההשקעה לא חשופה לתנודות בשוק ההון. אנחנו מאתרים הזדמנויות השקעה מעולות עבור הלקוחות שבחרו בנו.

מה אנחנו עושים עם ההשקעה?
את הכספים אנו משקיעים במיזמי בניה שאנו מקדמים. (רובם תמ"א 38) בימים אלה אנו עובדים על קרוב ל-20 פרוייקטים כולם באיזורי ביקוש בערי המרכז. אנו מתכננים מאות יחדות דיור אבל לא בונים אפילו לא דירה אחת! בכל פרוייקט אנו חותמים הסכם ביצוע עם קבלן שיש מאחוריו ניסיון מוכך בבניה מהסוג הזה. את הדירות אנחנו מוכרים לפי קצב ההתקדמות ומתחלקים ברווחים עם המשקיעים.

הצטרפו להצלחה שלנו, תנו לנו להשקיע בעתיד שלכם ! 
לחץ כאן 
הצוות שלנו
ישי שנקולבסקי
מנכ"ל החברה
נפתלי שורצזון
סמנכ"ל כספים והשקעות
אמיתי גולדשטיין
יועץ השקעות ומנהל קשרי לקוחות
אמיתי בוכריס
מנהל מחלקת ביצוע , מהנדס בניין
רמ-אל לביא
מנהל שיווק ופרויקטים
אלי קרנסה
אחראי תפעול ורכש
בן אדרי
מנהל פרויקטים
שמעון איגרא
יועץ השקעות
יהונתן סטירט
מהנדס, מנהל פרויקטים
אביה חזוט
מנהלת אדמניסטרטיבית
מורן ז'נו
הנדסאי, מנהל פרויקטים
יוסי חודדה
מנהל עבודה
שלומי כהן
אחראי לוגיסטיקה
אייל בן ישר
מנהל עבודה
כל הזכויות שמורות © פרפקט 2018