איך להרוויח מהגאות בנדל"ן


איך בעצם הכל התחיל
פרפקט הוקמה לפני עשור. בשנים הראשונות התמקדנו באיתור נכסים עבור משקיעים בעיקר בפרפריה. עם השנים צברנו התמחות באיתור הזדמנויות נדל"ן. באמצעות קריאה נכונה של השוק הצלחנו לזהות מקומות בהם הנכסים מתומחרים בחסר. פרסנו רשת של סוכני נדל"ן מקומיים על מנת לקבל גישה לעסקאות חמות ועל מנת להיות חשופים למידע עדכני בזמן אמת. פנינו בעיקר ללקוחות שמחפשים להכנס לשוק הנדל"ן אך אין להם מספיק ידע או שהם מחפשים להיעזר בגורם מקומי שמכיר לעומק את הסביבה בה העסקה מתבצעת.

360 של נדל"ן
לקוחות שמשקיעים בנדל"ן דרכנו ישנים בשקט כיוון שגם אחרי הרכישה אנו מאתרים עבורם שוכרים ומתנהלים בשמם מולם. אחרי תקופה אנו בוחרים נקודה בה נכון למכור את הנכס ועוזרים ללקוח  להתקדם לנכס הבא במעגל קסום של השקעות. ההון הראשוני מגדיל את עצמו בכל סיבוב. בהרבה מהמקרים העסקאות נעשות מרחוק בלי שהמשקיע בכלל ראה את הנכס. לחלק מהלקוחות אנו דואגים למימון העסקה ע"י יעוץ משכנתאות מקצועי שמשתמש בידע, ניסיון וקשרים עם בנקים שצברנו במשך השנים. השילוב הזה אפשר לנו להציע למשקיעים טיפול 360 בכל ההבטים של העסקה: איתור הנכס, רכישה, מימון, השכרה, ומכירה והלאה לנכס הבא

הזדמנויות חדשות
במקביל לכל זה עם הנסיון הרב שנצבר, אחרי שפגשנו מאות משקיעים והבנו יותר לעומק את הצרכים שלהם התחלנו ליזום פרוייקטי נדל"ן בעצמנו כדי להציע אפשרויות השקעה יותר אטרקטיביות. בעקבות הזדמנויות חדשות שצצו,  החלטנו להתמקד במיזמים של התחדשות עירונית (תמ"א 38) בהם צברנו נסיון רב. כיום אנו מתמקדים בקידום פרוייקטים אלה בעיקר ע"י גיוס הון ממשקיעים פרטיים. הייתרון העצום שאנו מציעים לממשקיעים שלנו הוא ההזדמנות להרוויח מנדל"ן בלי לקנות נדל"ן ומבלי להיות חשופים לטלטלות הרבות שעוברות על שוק זה. בעזרת המשקיעים אנו מקדמים קרוב ל-20 מיזמי בניה רובם באזור ביקוש. עשרות דירות כבר נמכרו ואנו בשלבי תכנון של מאות יחידות דיור שבנייתם כבר החלה והם יתווספו לשוק בהמהלך השנים הקרובות.

 
הצוות שלנו
ישי שנקולבסקי
מנכ"ל החברה
נפתלי שורצזון
סמנכ"ל כספים והשקעות
אמיתי גולדשטיין
יועץ השקעות ומנהל קשרי לקוחות
אמיתי בוכריס
מנהל מחלקת ביצוע , מהנדס בניין
רמ-אל לביא
מנהל שיווק ופרויקטים
מורן ז'נו
הנדסאי, מנהל פרויקטים
אלי קרנסה
אחראי תפעול ורכש
יוסי חודדה
מנהל עבודה
בן אדרי
מנהל פרויקטים
אביה חזוט
מנהלת אדמניסטרטיבית
שלומי כהן
אחראי לוגיסטיקה
כל הזכויות שמורות © פרפקט 2018