פרפקט משכנתאות
מי צריך יועץ משכנתאות?
מה הבנק יודע ולא שש לספר לכם? מה הבנק לא בהכרח יודע? ומה אתם יודעים על ההחזר הצפוי לכם בעוד עשור? כל הסיבות לפגוש יועץ משכנתאות מקצועי
פרפקט משכנתאות
פעם הכל היה יותר פשוט... היינו מגיעים לבנק, מסבירים לפקידה מה אנו מעוניינים לקנות ומה ההון העצמי שלנו - והיא הייתה מרכיבה לנו תיק משכנתאות. בתהליך זה ישנם מספר חסרונות:
  • ראשית, לפקידה אין את כל הכלים המקצועיים לראות את התמונה השלמה - "צילום מסך" של המצב הנוכחי לא אומר דבר על המשכנתא העתידית שלכם. הוא לא לוקח בחשבון משתנים כמו השכר העתידי, התפתחות המשפחה, מדדים שונים שישתנו, מצב השוק ועוד ועוד.
  • שנית, הפקידים בבנק שמציעים לכם את המשכנתא, מקבלים את משכורתם מ... הבנק עצמו. ככאלה, האינטרס שלהם הוא להמליץ לכם בהכרח על תיק משכנתא באותו בנק, ולמעשה לבחור את הדבר הנוח ביותר מבחינתם מתוך ההיצע הקיים, אך לא הטוב ביותר עבורכם. אחרי הכל, הם צריכים לשרת את האינטרס של הבנק ולמקסם את רווחיו מהמשכנתא שלכם.
מסיבה זו, חשוב לבחור ביועץ משכנתאות חיצוני שמקבל את שכרו מכם ולא מחויב לאף בנק או גוף אחר. יועץ מקצועי יבצע עבורכם את שלל הסידורים הבירוקרטיים ומעל הכל - ירכיב תיק משכנתאות הלוקח בחשבון את כל המשתנים העתידיים: גדילת המשפחה, קידום בעבודה, מדד המחירים לצרכן, ריבית, שוק הנדל"ן ועוד. כך, תבטיחו לעצמכם את המשכנתא החסכונית ביותר עבורכם והחזר שתוכלו לעמוד בו היום ובעתיד.
במקביל, כדאי לערוך אחת לתקופה בדיקה אודות כדאיות מחזור המשכנתא.
כל הזכויות שמורות © פרפקט 2017