פרפקט משכנתאות
משכנתאות עם פרפקט
  • בגלל ההיכרות עם הבנקים - הן המערכת הבנקאית בכללה ואופן ההתנהלות בה, והן אנשי קשר מרכזיים בכל הבנקים.
  • בגלל הירידה לפרטים - אנשי המקצוע של "פרפקט" לא ישאירו אבן על אבן בחיפוש אחר המשכנתא הטובה ביותר, בבדיקת הריביות, בקריאת האותיות הקטנות ובניצול כל התנאים האפשריים לטובתכם.
  • בגלל הכנות - לעולם לא נציג הערכה גבוהה מדי של החיסכון כדי לפתות אתכם לביצוע מחזור משכנתא. האמינות שלנו ושביעות הרצון שלכם חשובות לנו יותר מכל.
  • בגלל המקצועיות - משכנתאות שנלקחו או מוחזרו על ידינו נבדקו לא אחת ע"י מומחי משכנתאות (לעתים מחברות מתחרות), שקבעו תמיד כי התמהיל הסופי והתנאים שניתנו ללקוחותינו הם הטובים ביותר שניתן היה להשיג!
פרפקט משכנתאות
פעם הכל היה יותר פשוט... היינו מגיעים לבנק, מסבירים לפקידה מה אנו מעוניינים לקנות ומה ההון העצמי שלנו - והיא הייתה מרכיבה לנו תיק משכנתאות. בתהליך זה ישנם מספר חסרונות:
  • ראשית, לפקידה אין את כל הכלים המקצועיים לראות את התמונה השלמה - "צילום מסך" של המצב הנוכחי לא אומר דבר על המשכנתא העתידית שלכם. הוא לא לוקח בחשבון משתנים כמו השכר העתידי, התפתחות המשפחה, מדדים שונים שישתנו, מצב השוק ועוד ועוד.
  • שנית, הפקידים בבנק שמציעים לכם את המשכנתא, מקבלים את משכורתם מ... הבנק עצמו. ככאלה, האינטרס שלהם הוא להמליץ לכם בהכרח על תיק משכנתא באותו בנק, ולמעשה לבחור את הדבר הנוח ביותר מבחינתם מתוך ההיצע הקיים, אך לא הטוב ביותר עבורכם. אחרי הכל, הם צריכים לשרת את האינטרס של הבנק ולמקסם את רווחיו מהמשכנתא שלכם.
מסיבה זו, חשוב לבחור ביועץ משכנתאות חיצוני שמקבל את שכרו מכם ולא מחויב לאף בנק או גוף אחר. יועץ מקצועי יבצע עבורכם את שלל הסידורים הבירוקרטיים ומעל הכל - ירכיב תיק משכנתאות הלוקח בחשבון את כל המשתנים העתידיים: גדילת המשפחה, קידום בעבודה, מדד המחירים לצרכן, ריבית, שוק הנדל"ן ועוד. כך, תבטיחו לעצמכם את המשכנתא החסכונית ביותר עבורכם והחזר שתוכלו לעמוד בו היום ובעתיד.
במקביל, כדאי לערוך אחת לתקופה בדיקה אודות כדאיות מחזור המשכנתא.
כל הזכויות שמורות © פרפקט 2017