איך להרוויח מתמ"א
איך אנחנו יכולים להציע תשואה כאלה?
כדי לקדם מיזם נדל"ן צריך להשיג בנק או גוף פיננסי שילווה את הפרוייקט. כדי לקבל את המימון צריך להביא הון ראשוני "מהבית". גופים פיננסים ומשקיעים כבדים מוכנים להעמיד את ההון עבור הייזם אך הם מבקשים בתמורה ריבית גבוהה מאוד על ההשקעתם.
וכאן אתם נכנסים לתמונה, אנו מדלגים על הגוף הפיננסי ופונים ישירות אלכם, שתהפכו למשקיעים פרטיים ותעמידו לרשותנו את ההון הדרוש לקידום הפרוייקט ובכך אנחנו מרווחים 2 דברים: מצד אחד אנו חוסכים עמלות גבוהות לגופים פיננסים, ומצד שני אנו מאפשרים לכם להשיג תשואות הרבה יותר גבוהות מכל אפיק השקעה סולדי אחר שהשוק מסוגל להציע. ולא פחות חשוב האפשרות פתוחה גם להקשעות בסכומים קטנים.

למה כדאי להשקיע איתנו
היתרון הגדול בהשקעה מהסוג הזה הוא שאין צורך לרכוש דירה או להיות מושפעים מחוסר הוודאות ששורר כרגע בשוק הנדל"ן.  ההשקעה לא חשופה למדדים, מניות או כל דבר שמושפע מטלטלות שוק ההון. בנוסף ברוב המקרים אנו אנו מציעים תשואות הרבה יותר גבוהות ממה שמשקיע נדל"ן קלאסי שרוכש דירה ומשכיר אותה בשוק בעצמו יכול לקבל. חשוב לדעת ההשקעה משמשת רק לקידום פרוייקט ספציפי שאנחנו יוזמים בפיקוח שלנו. אנו חושפים בשקיפות את כל המידע הקיים ביידנו לגבי ההיתכנות הכלכלית של הפרוייקט. המידע נכתב ע"י גורמים בלתי תלויים כמו השמאי של הגורם הפיננסי המלווה.
אנחנו מאתרים הזדמנויות השקעה מעולות עבור הלקוחות שבחרו בנו.