אנחנו כבר בחרנו
לקוחות  שנתנו להם שירות כותבים לנו תודה וממליצים עלינו
ליאור ובת אל אלדד - 0542328805
לפני כשנתיים הפקדנו בחברת פרפקט סכום כסף. החל מהפעם הראשונה שבה נפגשנו עם נציג החברה להצגת מסלולי ההשקעה ועד לרגע שבו הכסף חזר אלינו חזרה. חברת פרפקט עבדה  במקצועיות רבה, ומתוך אכפתיות ואחריות גדולה ללקוחות.
אנו ממליצים בחום על צעד זה לכל מי שמתעניין בנושא.
דוד ארונובסקי - 0545665726
לפני כשלוש שנים השקענו את כספינו בפרויקט קדם של perfect, לאחרונה לאחר שרוב הפרוייקט הושלם ושוחרר ההון העצמי קיבלנו את כספינו בחזרה, ומייד המשכנו והשקענו את כספינו שוב בפרוייקטים של perfect.
דולב רוגובסקי - 0546727291
מודים לפרפקט וממלצים עליהם מאד השקענו את כספינו בפרויקטים שלהם, ועכשיו קיבלנו את כספינו בחזרה כולל הריבית לשביעות רצוננו.. חברה אמינה וישרה.. מקום טוב לכסף...  
אסף ויצמן - 0524867411
הכרנו את פרפקט בחוג בית, רכשנו דרכם דירה, ולאחרונה השקענו סכום כסף בפרויקטים שלהם. 
אנחנו מקבלים מידי שלושה חודשים עידכונים על מצב הכללי של החברה ומרגישים שאנו בידיים טובות 
אלעד עוגן - 052-6071053
שמחנו בפעם השניה להפקיד את כספינו בידי אנשי מקצוע המכירים ומחוברים 
לשוק הנדל"ן. שיהיה להם ולנו בהצלחה 

 
מוטי - 0542154223
לאחרונה נפגשנו שוב והחלטנו להגדיל את ההשקעה בחברה . 
 אני ממליצים  שאם אתם מחפשים להשקיע בנדל"ן להשקיע בחברה "פרפקט".
 
שירה ואלעד טאוב - 0544364999
רצינו להמליץ על פרפקט שנפגשו עמנו בשבועות האחרונים. מלבד היחס האישי והסבלנות, מה שתפס את תשומת ליבנו הוא שהרגשנו שהם לא מנסים ל"שכנע" אותנו לעשות דבר שלא טוב לנו אלא מחפשים את הדרך הטובה ביותר לעזור לנו כזוג צעיר הנמצא בתחילת דרכו פרפקט שקלו איתנו מה טוב לנו ממש הרגשנו  שטובתנו כלקוחות עמדה כנגד עיניהם. אנחנו ממש ממליצים לכל זוג צעיר שנמצא בתחילת דרכו הכלכלית להיפגש עם פרפקט.. רק תרוויחו מזה!
יאיר - 0524767452
אם אתה מחפש מקום צומח אמין ומקצועי לכספך אני ממליץ על פרפקט ועל הפרויקטים שלה. 
מוזמנים בשמחה להתקשר ..
 
בועז - 0527710463
הנכם פועלים ביושרה ובמסירות וחשוב ללקוח לדעת כי מפקיד את כספו בידיים טובות ואמינות. שאו ברכה והצלחה!
איתמר - 0543055061
בשורה תחתונה אנחנו מרגישים שאנו משקיעים בחברה בטוחה ואמינה.  אני ממליץ בחום ... 

 
פרפקט נכסים - ממליצים
הדר ויעקב ברנשטיין
רצינו להמליץ בחום על "פרפקט" כחברה מקצועית, אמינה, גמישה ועם יחס מצוין ללקוחותיה.  הגיעו אלינו עד הבית, ישבו איתנו והסבירו לנו כל מה שרצינו לדעת וכל מה שלא ידענו. בהמשך נפתלי היה איתנו בקשר בכל הנוגע להרכבת תמהיל מתאים לנו וקבלתו ע"י הבנק. העבודה בוצעה במהירות, במקצועיות ועם המון סבלנות. תודה רבה לחברת פרפקט!
נרקיס וירון אהרוני
אנשים יקרים, ברצוננו להודות ולהוקיר תודה על הטיפול המסור שקיבלנו, על ההגינות והיושר. תודה רבה על שזכינו להכיר אדם ישר, כנה ומדהים את ישי שנקולבסקי, על הנכונות המאמץ והתושייה הרבה. כן ירבו כמותכם.
פרפקט - ממליצים
מיכה וצרויה ארז
על מנת לבנות את ביתנו נאלצנו כמו רוב העולם לקחת משכנתא, ופנינו ל"פרפקט" על מנת לקבל ייעוץ. נציג החברה הגיע אלינו הביתה והסביר בנחת, בסבלנות ובבהירות את כל הנושא והאפשרויות שעומדות בפנינו. הוא בנה לנו תכנית משכנתא שמתאימה לנו בדיוק - בתנאים מעולים! לאחר מכן החברה יצרה קשר עם הבנק ואישרה מולם את כל התנאים, אנחנו רק היינו צריכים לבוא לחתום! במשך כל התהליך היה מאוד נעים לעבוד מול כל הצוות, זמינים תמיד לכל שאלה או בעיה, אדיבים וסבלניים מאוד! ממליצים בחום!!!
ללא שם
אדם שרוצה להתעסק בנדל"ן חייב להיעזר במומחים, ומומחים, יש הרבה! אבל גם מומחיות, וגם יושר זה גם רק אמיתי גולדשטיין! מהרגע הראשון סמכתי עליו בעיניים עצומות והוא ממש הפתיע לטובה! איזו חריצות! איזו התמדה! אני אישית ממש ממליץ בחום!! (כהוכחה.. הפניתי עוד שני בני משפחה אליו ומהר מאוד יצאו ממנו מורווחים ומרוצים!!)
יהונדב אשחר
בתור לקוח של "פרפקט" התרשמתי שעומדים מולי אנשים ישרים ואמינים ושאני יכול לסמוך עליהם בלב שלם. התפעלתי מאוד מעבודתם היסודית והמקצועית, ויותר מכל מהמחשבה היצירתית והמקורית. פרפקט ליוו את הפרויקט לכל אורך הדרך, וגם כאשר התעוררו קשיים ידעתי שיש לי כתובת שתדע לספק את הפתרונות המתאימים. 
משפחת יעקובוביץ
לפני כשנה החלטנו לקנות דירה התעניינו אצל אנשים, והם המליצו לנו לפנות לפרפקט. יצרנו קשר עם ישי שינקולבסקי המנכ"ל, והוא וצוותו ליוו אותנו במסירות אין קץ בכל התהליך של מציאת הנכס ורכישתו. כיוון שילדינו אינם מתכוונים להתגורר במקום בשנים הקרובות, העמדנו את הנכס להשכרה. ושוב, זכינו לטיפול מסור מצד הצוות, אנו ממליצים בחום על פרפקט!
פרפקט נכסים - ממליצים
אנה וולדימיר זרלוביץ
תודה רבה על עזרתכם במציאת דירה. אנו מאוד ממליצים לכל אחד להיעזר בתיווך בתהליך רכישת דירה, וגם ביועץ משכנתאות. זה עוזר להתנהל מול בעלי הדירה, להבין את נושא המשכנתא ולקבוע המשכנתא בהתאם לצרכים שלנו - ולא של הבנק.
תודה רבה על עזרתכם, מודים לכם מכל הלב!!!
כל הזכויות שמורות © פרפקט 2018